Logowanie

Zapytaj w e-prawnik.pl

dodaj nowe pytanie

Witam Mam do Państwa pytanie. Mój Tata urodził się we wrześniu 1954 roku. Do 01.01.1999 miał przepracowane 25 lat w tym 15 lat w warunkach szkodliwych. Czy w związku z tym będzie mógł przejść na wcześniejszą emeryturę we wrześniu 2014, po skończeniu 60 lat? Dziękuję i pozdrawiam

zapytał(a): Marzena data: 19.3.2013

Odpowiedz Sprawdź bezpłatną wycenę!

Ty również masz Problem Prawny? Skorzystaj z darmowej wyceny!

Porady prawne e-prawnik.pl:


Tagi

Porady prawne online

Zaufało nam już:
  • 0
  • 3
  • 5
  • 3
  • 2
  • 6
  • 7
  • osób

Współpracują z nami

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.