Logowanie

Zapytaj w e-prawnik.pl

dodaj nowe pytanie

witam komornik zajal moje konto bankowe. Po tel do komornika uzgodnilismy wysokosc miesiecznych rat. Po uplywie 3 miesiecy drugi komornik zajął moje konto bankowe. Moje pytanie jest takie czy w jednym czasie dwoch komornikow moze żądac splaty zadłużenia. Jezeli zaleglosc została zaciągnieta 10 lat temu to czy prawnie komornik jeszcze moze zadac takiej splaty? jaki jest czas aby sprawa zostala przedawniona/ czy taka sytuacja jest zgodna z prawem? dziekuje

zapytał(a): elalg data: 23.4.2013

Odpowiedz Sprawdź bezpłatną wycenę!

Ty również masz Problem Prawny? Skorzystaj z darmowej wyceny!

Porady prawne e-prawnik.pl:


Tagi

Porady prawne online

Zaufało nam już:
  • 0
  • 3
  • 4
  • 9
  • 9
  • 9
  • 8
  • osób

Współpracują z nami

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.