Logowanie

Zapytaj w e-prawnik.pl

dodaj nowe pytanie

Witam.Chciałbym dowiedzieć się czy jeżeli ojciec załorzył konto w banku i dał mi pełnomocnictwo do tego konta a miał sprawe sądową,wygrał pieniądze i komornik ściąga teraz te pieniądze na to konto,a mój ojciec umarł to czy te pieniądze należą się tylko mi czy rodzina może domagać sie tych pieniędzy??

zapytał(a): Edward Kowalski data: 22.1.2014

Odpowiedz Sprawdź bezpłatną wycenę!

Ty również masz Problem Prawny? Skorzystaj z darmowej wyceny!

Porady prawne e-prawnik.pl:


Tagi

Porady prawne online

Zaufało nam już:
  • 0
  • 3
  • 0
  • 3
  • 5
  • 3
  • 5
  • osób

Współpracują z nami

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane