Logowanie

Zapytaj w e-prawnik.pl

dodaj nowe pytanie

Witam pracowalem na umowe zlecenie mialem jedna umowe polska 2 zagraniczna bo praca byla zagranica podpisana ale nie dali mi kopi Zza 1 mies mi zaplacili za 2 mies nie ze wzgledu spraw urzedowych musialem zjechac wczesniej do kraju pracowalem soboty i niedziele po 12 g przepracowalem w 2 mies 249 g czy mimio tego firma jest mi zzobowiazana by mi to zaplacic po mimi ze nie przepracowalem calego mies za nadgodz nie placili na mejle nie odpowiadaja tel nie odbieraja czy oznacza to ze moga mi po prostu nie zaplacic

zapytał(a): Niko data: 31.8.2017

Odpowiedz Sprawdź bezpłatną wycenę!

Ty również masz Problem Prawny? Skorzystaj z darmowej wyceny!

Porady prawne e-prawnik.pl:


Tagi

Porady prawne online

Zaufało nam już:
  • 0
  • 3
  • 2
  • 0
  • 0
  • 9
  • 0
  • osób

Współpracują z nami

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane