Logowanie

Zapytaj w e-prawnik.pl

dodaj nowe pytanie

W postępowaniu administracyjnym został nam wyznaczony termin na uzupełnienie dokumentów (bodajże 21 dni). W terminie jaki został przewidziany na uzupełnienie dokumentacji podjęliśmy decyzję o zmianie naszego wniosku i złożyliśmy wniosek o zmianę wniosku i wyjaśnienie dotyczące niejasnych dla nas pojęć zawartych w piśmie od urzędu. Czy składając wniosek zmieniający poprzedni wniosek uchybiliśmy terminowi uzupełnienia dokumentacji czy też zmiana wniosku jest podstawą do nowego wezwania o uzupenienie brakującej dokumentacji dot. nowego wniosku?

zapytał(a): ciekawski data: 8.7.2011

Odpowiedz Sprawdź bezpłatną wycenę!

Ty również masz Problem Prawny? Skorzystaj z darmowej wyceny!

Porady prawne e-prawnik.pl:


Tagi

Porady prawne online

Zaufało nam już:
  • 0
  • 3
  • 2
  • 0
  • 0
  • 9
  • 0
  • osób

Współpracują z nami

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane