Logowanie

Zapytaj w e-prawnik.pl

dodaj nowe pytanie

W mieszkaniu komunalnym jestem w raz córką zameldowana od 2004 zaraz po slubie.Od 2009 roku jestem po rozwodzie .Były mąż to mieszkanie dostał po dziadku.Złożyłam pismo do BOMU o jego wymeldowanie, ponieważ mój były mąż jest głównym lokatorem.Już zapodła decyzja o jego wymeldowaniu z Urzędu a także o wymówieniu najmu.Czy jeżeli go wymelduja i wymówią najem do lokalu ,to osoby w nim zameldowane ,czyli ja i moje dwie córki też?Jakie mam prawo i co mogę zrobić żeby decyzja do lokalu była na mnie?

zapytał(a): elka1206 data: 26.11.2010

Odpowiedz Sprawdź bezpłatną wycenę!

Ty również masz Problem Prawny? Skorzystaj z darmowej wyceny!

Porady prawne e-prawnik.pl:


Tagi

Porady prawne online

Zaufało nam już:
  • 0
  • 3
  • 5
  • 0
  • 1
  • 6
  • 3
  • osób

Współpracują z nami

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.