Logowanie

Zapytaj w e-prawnik.pl

dodaj nowe pytanie

W konkursie na dyrektora szkoły przedstawiono kartę oceny. W ostatnim puncie karty pomyłkowo znalazł się zapis. Zapoznałem się z projektem karty oceny.. i że przysługuje mi prawo do odwołania się wciągu 3 dni. Zapis ten powinie zawierać Zapoznałem się z oceną ..... i że przysługuje mi prawo odwołania się w ciągu 14 dni. Czy taki błąd dyswalifikuje dokument?

Komisja konkursowa nie dopuściła kandydata na dyrektora szkoły do drugiego etapu konkursu twierdząc że to jest błąd formalny w dokumentach co skutkuje ich odrzuceniem. Dodaję że ta sama karta oceny z tym samym błędem była przyjęta przez komisję konkursową w poprzednim konkursie dwa lata temu i ten konkurs został przez tą osobę wygrany. Po dwóch latach Starostwo zarządziło koleny konkurs, ponieważ ocena była jeszcze ważna kandytat ją załączył w kolejnym konkursie.

zapytał(a): Andrzej Wysocki data: 9.4.2017

Odpowiedz Sprawdź bezpłatną wycenę!

Ty również masz Problem Prawny? Skorzystaj z darmowej wyceny!

Porady prawne e-prawnik.pl:


Tagi

Porady prawne online

Zaufało nam już:
  • 0
  • 3
  • 1
  • 1
  • 9
  • 9
  • 9
  • osób

Współpracują z nami

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane