Logowanie

Zapytaj w e-prawnik.pl

dodaj nowe pytanie

Rozdzielność majatkowa

Witam, Chcialabym sie w najblizszym czasie pobrac z narzeczonym z ttym ze moja rodzina naciska na intercyze. Rodzice chca podarowac mi dom. Czy jezeli zrobia to przed slubem bo w przypadku rozwodu bede musiala oddac mojemu mezowi polowe domu? Splacic go? Czy majatek otrzymany przed slubem nie wlicza sie do majatku wspolnego mimo braku intercyzy? Bardzo prosze o pomoc...

zapytał(a): ANNA data: 6.1.2014

Odpowiedz Sprawdź bezpłatną wycenę!

Ty również masz Problem Prawny? Skorzystaj z darmowej wyceny!

Porady prawne e-prawnik.pl:


Tagi

Porady prawne online

Zaufało nam już:
  • 0
  • 3
  • 1
  • 9
  • 6
  • 8
  • 3
  • osób

Współpracują z nami

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane