Logowanie

Zapytaj w e-prawnik.pl

dodaj nowe pytanie

Mój syn podczas przerwy w szkole został uderzony przypadkowo przez kolege z klasy bo tamten zas został popchniety podczas tego uderzenia syn doznał urazu nosa złamania kości grzbietowej i trafił na operacje,w szkole nie została mu udzielona zadna pomoc nauczyciel bedacy na dyżurze spytał tylko czy go boli,syn odpowiedział ze nie gdyz myslał ze to zwykłe stłuczenie i ból po jakims czasie ustanie syn był z tym złamanym nosem na kolejnych lekcjach jakby nigdy nic sie nie stało.syn wrócił do domu i ja zaraz widziałam gdyz było widac wyraznie ze nos syna jest spuchniety i udałam sie z nim na pogotowie na drugi dzien rano zgłosiłam wypadek pani dyrektor od wypadku mineło juz 22dni i w szkole nie została powołana komisja powypadkowa ani nie przeprowadzono rozmowy z tamtymi uczniami gdy spytałam o monitoring to pani dyrektor powiedziała ze sprawdzała i nic tam nie widzc wydaje mi sie to wszystko nie wporzadku totalny brak zainteresowania jakby nigdy nic sie nie stało,wiec prosze mi doradzic w jakim czasie musi byc taka komisja powołana,czy nauczyciel który była na dyzurze powinien powiadomi higienistke o danym zajsciu no i czy to wszystko jest zgodne z przepisami to całe postepowanie pani dyrektor,czy moge gdzies złozyc skarge,na to postepowanie i czy ja moge wiedziec kto jest głownym sprawca tego wypadku.

wypadek w szkole podczas przerwy.

zapytał(a): jola data: 22.6.2012

Odpowiedz Sprawdź bezpłatną wycenę!

Ty również masz Problem Prawny? Skorzystaj z darmowej wyceny!

Porady prawne e-prawnik.pl:


Tagi

Porady prawne online

Zaufało nam już:
  • 0
  • 3
  • 4
  • 2
  • 0
  • 0
  • 6
  • osób

Współpracują z nami

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane