Logowanie

Zapytaj w e-prawnik.pl

dodaj nowe pytanie

Mam podpisaną umowę o zakazie konkurencji z firmą A, która zobowiązuje mnie do nie podejmowania pracy na rzecz firm, które świadczą takie same usługi jak firma A. Miesiąc temu zostałem przeniesiony na podstawie art. 23 k.p. do firmy B. Czy umowa o zakazie konkurencji obowiązuje w firmie B? Jeżeli nie obowiązuje to czy firma A powinna mi wypłacać odszkodowanie z tego tytułu?

zapytał(a): 1024B data: 14.12.2010

Odpowiedz Sprawdź bezpłatną wycenę!

Ty również masz Problem Prawny? Skorzystaj z darmowej wyceny!

Porady prawne e-prawnik.pl:


Tagi

Porady prawne online

Zaufało nam już:
  • 0
  • 3
  • 4
  • 6
  • 6
  • 7
  • 9
  • osób

Współpracują z nami

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.