Logowanie

Zapytaj w e-prawnik.pl

dodaj nowe pytanie

LOKAL NA 3 OSOBY Z RÓZNYCH MIESZKAN.

Staram się wraz z mama od gminy o 1 wspólne mieszkanie. Jestesmy już na wspólnej liscie. Ja obecnie mieszkam w mieszkaniu socjalnym wraz z niepelnoletnim dzieckiem,a moja mama w mieszkaniu gdzie blok od gminy przejął prywatny właściciel. Ja mam obecnie 20 m/k,a moja mama 21 m/k. Jaki przysługuje nam wspólny lokal na 3 osoby ? jaka powierzchnia mieszkalna ? a jaka użytkowa ?

zapytał(a): frost data: 14.1.2018

Odpowiedz Sprawdź bezpłatną wycenę!

Ty również masz Problem Prawny? Skorzystaj z darmowej wyceny!

Porady prawne e-prawnik.pl:


Tagi

Porady prawne online

Zaufało nam już:
  • 0
  • 3
  • 4
  • 2
  • 6
  • 4
  • 8
  • osób

Współpracują z nami

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane