Logowanie

Zapytaj w e-prawnik.pl

dodaj nowe pytanie

Kiedy zobowiazana jestem do zaplaty podatku po sprzedazy mieszkania - dwa tygodnie po sprzedazy czy do 30 kwietnia ? Jezeli w dwa tygodnie po sprzedazy zadeklarowalam, ze wydam uzyskana sume na cele mieszkaniowe i zorientowalam sie , ze prawdopodobnie to nie bedzie mozliwe, czy urzad skarbowy naliczy mi odsetki i jak duze?

Mieszkanie po rodzicach sprzedalam w 2012 roku (mama zmarla w 2011) i w zaraz po sprzedazy wyslalam oswiadczenie do Urzedu skarbowego, ze cala sume wydam na cele mieszkaniowe.Jezeli teraz zmienie zdanie to przy zaplacie podatku do 30 kwietnia bede musiala placic oodsetki?

zapytał(a): Anna Skomska data: 18.4.2013

Odpowiedz Sprawdź bezpłatną wycenę!

Ty również masz Problem Prawny? Skorzystaj z darmowej wyceny!

Porady prawne e-prawnik.pl:


Tagi

Porady prawne online

Zaufało nam już:
  • 0
  • 3
  • 5
  • 0
  • 1
  • 6
  • 3
  • osób

Współpracują z nami

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.