Logowanie

Zapytaj w e-prawnik.pl

dodaj nowe pytanie

jak napisać skargę na sąsiada wzór?

zapytał(a): julka301 data: 11.11.2012

Odpowiedz Sprawdź bezpłatną wycenę!

Odpowiedzi

 • Dom krzyżowy (gora sąsiada nad naszym parterem i na odwrót) strona sąsiada została spalona na skutek złego użytkowania prądu (przez nich) zas druga strona (nasza) uległa zalaniu poprzez ugaszanie pożaru gora zas została w stanie nie naruszonym winni zostali ukarani mandatem o kwocie 800zl ludzie zbierali na nich pieniadze nawet w kościele wszędzie tylko gdzie sie dalo nie male pieniadze dostali również z ubezpieczalni wszystko bylo by w porządku gdyby nie to ze pewnego dnia doszly nas sluchy ze sąsiad wszedł bez zezwolenia na nasze piętro przy samych schodach wymurował ścianę w ten sposób kradnąc nam cale piętro zostawiając pogorzelisko sprawę zgłaszaliśmy na policje w czym prowadził jak się okazało kuzyn tego właśnie złodzieja po czasie sprawa została skierowana do sadu przy czym nasz adwokat domniemam byl przekupiony przez tego sąsiada ponieważ po wizycie tego sąsiada u niego w kancelarii zmienił nastawienie do nas o mam na myśli (nie spotykał się z nami przed rozprawą nie bronił nas wgl pogrążył nas kompletnie wręcz rysowal sobie krateczki na kartce jak chcieliśmy kontratakować \" ich kłamstwa to mowil nam za każdym rade ze to nie targowisko i nie będziemy szczekać jak oni a ze duże pieniądze dostal myśleliśmy ze możemy mu zaufać przy czym sad nawet zeznania poprzekręcał wszędzie zawierał ze zgodziliśmy sie słownie a nie jest to prawdą a zreszta co tu duzo gadac jak można zamienić sie lokalami na slowo przy współwłasności jak można sie domyśleć przegraliśmy sprawę banalna i oczywista apelacje nic nie daly .. Co mamy robic ??? Skarga na adwokata została złożona policja prokuratura inspektorat budowlany sa po jego stronie co mamy robic nawet gazeta tego nie chce wsiąść a cytuje co bylo tego powodem \"w tej sprawie adwokatem jest moja koleżanka nie mogę tego wsiąść \" (od sąsiadów) jestesmy bezradni proszę o pomoc

  odpowiedział(a): Jasinska data: 16.12.2015

  44 22
 • Kurde przepraszam to nie molo byc tutaj myślałam ze tu mogę zadać pytanie :\\

  odpowiedział(a): Jasinska data: 16.12.2015

  43 22
Ty również masz Problem Prawny? Skorzystaj z darmowej wyceny!

Porady prawne e-prawnik.pl:


Tagi

Porady prawne online

Zaufało nam już:
 • 0
 • 3
 • 4
 • 9
 • 5
 • 1
 • 0
 • osób

Współpracują z nami

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.