Logowanie

Zapytaj w e-prawnik.pl

dodaj nowe pytanie

Czy można zmienić akt notarialny

Rodzice przepisali mi nieruchomość wraz z ziemią,wszystko zostało sporządzone w formie aktu notarialnego, od tego czasu mineło 15 lat, obecnie mają po 90lat i czy jest możliwość z ich strony zmiany aktu notarialnego, jeżeli tak to w jaki sposób, ponieważ są to już starsi ludzie buntowani przez moją siostrę która otrzymała taką samą część spadku jak ja wtedy .W jaki sposób mogę się bronić?

zapytał(a): Anini1 data: 5.9.2011

Odpowiedz Sprawdź bezpłatną wycenę!

Odpowiedzi

  • czy jeżeli zapiszę 13 % swojego majątku córce aktem notarialnym to czy potem mogę ten akt notarialny zmienić

    odpowiedział(a): magda data: 22.12.2011

    66 117
Ty również masz Problem Prawny? Skorzystaj z darmowej wyceny!

Porady prawne e-prawnik.pl:


Tagi

Porady prawne online

Zaufało nam już:
  • 0
  • 2
  • 0
  • 4
  • 5
  • 1
  • 7
  • osób

Współpracują z nami

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane