Logowanie

Zapytaj w e-prawnik.pl

dodaj nowe pytanie

Czy mozna stracic kartu stalego podytu po rozwodzie?

Dodam ze chce pozniej sie ubiegac o obywatelstwo polskie - juz po rozwodzie. Karte st pob mam ponad 3 lata. W wziazku malzenskim prawie 7 lat, przec 6 lat pracuje i mieszkam w Polsce, place podatki itp.

zapytał(a): Natallia K. data: 17.2.2018

Odpowiedz Sprawdź bezpłatną wycenę!

Ty również masz Problem Prawny? Skorzystaj z darmowej wyceny!

Porady prawne e-prawnik.pl:


Tagi

Porady prawne online

Zaufało nam już:
  • 0
  • 3
  • 4
  • 6
  • 2
  • 1
  • 7
  • osób

Współpracują z nami

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane