Logowanie

Zapytaj w e-prawnik.pl

dodaj nowe pytanie

czy dodadkowa praca na1/2 etatu przez 6 lat liczy się do wyliczenia kapitału początkowego

przed 1.01.1998r. pracowałem na cały etat,oraz przez okres 6 lat w latach 1980/1986 pracowałem na 1/2 etatu oraz na cały etat,czy do wyliczenia kapitału początkowego,dolicza sie okres zatrudnienia na 1/2 etatu.mam świadectwo pracy oraz zarobki za okres zatrudnienia na 1/2 etatu.

zapytał(a): janek1952 data: 25.10.2017

Odpowiedz Sprawdź bezpłatną wycenę!

Ty również masz Problem Prawny? Skorzystaj z darmowej wyceny!

Porady prawne e-prawnik.pl:


Tagi

Porady prawne online

Zaufało nam już:
  • 0
  • 3
  • 2
  • 2
  • 6
  • 6
  • 0
  • osób

Współpracują z nami

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane