Logowanie

Zapytaj w e-prawnik.pl

dodaj nowe pytanie

Czasowy pobyt

Dzień dobry, czytałem że członek rodziny obywatela Polski albo posiadacz Karty stałego pobytu króry uzyska czasowy pobyt ma takie samie prawa jako posiadacz Karty stałego pobytu. Czy to jest napewno? Interesuje mi czy mogę podejmować studia w Państwowych Uczelniach na takich samych warunkach jako posiadacz stałego pobytu?

zapytał(a): Z wyrazami szacunku, data: 21.8.2016

Odpowiedz Sprawdź bezpłatną wycenę!

Ty również masz Problem Prawny? Skorzystaj z darmowej wyceny!

Porady prawne e-prawnik.pl:


Tagi

Porady prawne online

Zaufało nam już:
  • 0
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • 4
  • 7
  • osób

Współpracują z nami

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.