Logowanie

Zapytaj w e-prawnik.pl

dodaj nowe pytanie

Chcę używać element na wodzie użytkowej składający się z dwóch cześci przyklejonych do siebie klejem (trójnik ze śrubunkiem). Na dwa elementy poziadam atasty PZH natomiast na klej nie posiada (ma on tylko certyfikat WRAS). Natomiast klej nie będzie miał kontaktu z wodą pitną. Czy w takim razie jestem zmuszony do uzyskania ateatu PZH na całe rozwiązanie? Czy wystarczą atesty na wszystkie lementy rozwiązania będące w kontakcie z wodą?

zapytał(a): Maciek data: 3.11.2017

Odpowiedz Sprawdź bezpłatną wycenę!

Ty również masz Problem Prawny? Skorzystaj z darmowej wyceny!

Porady prawne e-prawnik.pl:


Tagi

Porady prawne online

Zaufało nam już:
  • 0
  • 3
  • 2
  • 0
  • 0
  • 9
  • 0
  • osób

Współpracują z nami

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane